Avukatlar

Av. Metin ÇALIŞ
metinc@calis.av.tr

metin çalış1968 yılında Muğla'da doğan Avukat Metin Çalış 1990 yılında İstanbul Barosu'na üye olmuştur. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Wolverhampton Üniversitesi'nde Ticaret Hukuku üzerine yüksek lisans yapmıştır. 1990 ve 2000 yılları arasında İstanbul'daki çeşitli hukuk bürolarında avukatlık ve ortaklık yaptıktan sonra 2000 yılında Çalış Hukuk Bürosu'nu kurmuştur.

Halen İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezinde Fikri ve Sınai Haklar Bölüm Başkanlığı görevini yürütmektedir.

LİSANLAR: Türkçe, İngilizce.

 

Av. Deniz AKALIN
deniza@calis.av.tr

deniz akalın1982 yılında Antalya'da doğan Avukat Deniz Akalın 2005 yılında İstanbul Barosu’na üye olmuştur. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Avrupa Birliği Anabilim dalında alanında yüksek lisans yapmaktadır. Marka Vekilidir. İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezinde Fikri ve Sınai Haklar Hukuku Bölümünde Eğitmen olarak derslere katılmaktadır. Türk Ceza Hukuku Derneği üyesidir.

LİSANLAR: Türkçe, İngilizce.

 

Av. Burak YORGANCI
buraky@calis.av.tr

Burak YORGANCI1987 yılında Ankara’ da doğan Burak Yorgancı, Çankaya Lisesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında Hukuk Eğitimi aldığı Marmara Üniversitesi  Hukuk Fakültesinden 2010 yılında mezun olmuş, İngiltere/Londra’ da London School of Economics’de Business English ve IELTS pre. Eğitimleri almış olup, 2010 yılından beri İstanbul Barosuna üyedir.

Burak Yorgancı, ağırlıklı olarak Fikri-Sınai ve İş Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

LİSANLAR: Türkçe, İngilizce.